Hakkımızda

Sinada Kimya

Havuz Kimyasalları ve Havuz Malzemeleri üretimi, ithalatı ve ihracatı yapan Sinada Kimya, müşterilerine kaliteli, güleryüzlü, hızlı ve ekonomik hizmet sağlamaya devam etmektedir. 
Tescilli SİNADA ve DREAMPOOL markası ile piyasaya sürdüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Onaylı havuz kimyasalları üretimi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bayilerimiz aracılığı ile yurt çapında yaygın hale getirilmiştir.

Sinada Havuz Kimyasalları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’ndan Onaylıdır

Sinadapool, 2008 yılı tarihinden itibaren “ Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’ndan Onaylıdır “ unvanına sahip olmasının yanında Havuz sektöründe saygın, kaliteli, müşteri memnuniyetine önem veren bir Havuz Markası olarak bilinmektedir.

Sinadapool denilince aklımıza “ Türkiye’nin Havuz Markası “ gelmektedir.

 

Sinadapool, öncelikle Havuz kimyasalları alanında sektörde bilinen en eski markalardan biri olarak; kendini modernleşmeye, öncüleşmeye, üretkenliğe adayarak sürekli güncel şartlara erken şekilde entegre olmaktadır.

Sinadapool, Havuz imyasalları yanında havuz ekipmanları, havuz filtreleri, havuz pompaları, havuz lambaları, havuz ızgaraları, havuz temizlik ürünleri gibi birçok Havuz malzemesinin ithalatını, distribütörlüğünü, bayiliğini, ihracatını gerçekleştirmektedir.
Sinadapool, Fabrika konumu merkezi lojistik olarak Türkiye’nin birçok iline ulaşım kolaylığı avantajına sahip Afyonkarahisar ilinde bulunmaktadır.

Dreampool Havuz Kimyasalları

Dreampool, 2018 yılı tarihinden itibaren ” Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’ndan Onaylıdır ” unvanına sahip olması ile birlikte Havuz sektöründe modern, güncel ve yenilikçi gelişmeleri takip ederek kendi bünyesindeki mal ve hizmetlere uygulayan Havuz kimyasalları markası’dır.
Havuz kimyasalları üreticisi olan Sinada Kimya’nın markasıdır. 2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan Onay alınmıştır. Türkiye’de bulunan Yüzme havuzu sektörüne hızlı ve başarılı bir şekilde adapte olmuştur. Kendine has kalitesi ile sektöründe bulunan firmaların da mal ve hizmetlerinde kaliteleşmeyi artırmış ve hızlandırmıştır.  Havuz kimyasalları konusunda kısa zamanda ilgilileri tarafından ilgi odağı olup büyük talep almıştır.

Vizyon

Sadece en iyisi mi? “Ya en iyisini yapacaksın ya da hiç yapmayacaksın.”

Misyon

Sağlıklı havuz suyu eşliğinde mutlu tatiller yaptıran dünyaca ünlü havuz markaları yaratmak.

Değerlerimiz

  • Teknolojiyi takip ederek ürünlerimize en başarılı şekilde entegre etmekte tutkuluyuz.
  • Cumhuriyet ve demokrasi değerlerine kuvvetli bağlıyız, çağdaşız.
  • İhracat kapasitemiz ile bu cennet vatanımıza, büyük devletimizin ekonomisine katma değer sağlamada, alıcı ve tüketicide olumlu intiba bırakmada iddialıyız.
  • Sinada Kimya’yı tercih eden değerli insanlarımızın gözünde kurumsal, şeffaf, anlayışlı yönetim ve finansal sürdürülebilirlikte güveniliriz.