Sinada Pool Havuz Kimyasalları ve Ekipmanları

1991 yılında Mikail Güneri tarafından Bodrum’da temeli atılan Nur Kimya; Havuz kimyasalları, havuz ekipmanları ve taahhüt işleri konusunda faaliyetlerine başlamıştır.

Bodrum Yarımadası’nda bir ilke imza atarak kendi sektöründe ISO 9001-2000 kalite belgelerini almış ve kurumsallaşma yolunda hızlı adımlar atılmıştır. Bu bağlamda 2014 yılında Sinada Kimya Ltd. Şti. emlak, inşaat ve denizcilik sektörlerinde de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kimya sektöründe, 2008 yılında Afyonkarahisar, 2018 yılında Bodrum tesisinin kuruluşuyla birlikte T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan Onay alınarak havuz kimyasalları ve içme suyu dezanfektanı üretim ve üretim yeri izinlerini alarak Türkiye’de sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Tescilli SİNADA ve DREAMPOOL markası ile piyasaya sürdüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Onaylı havuz kimyasalları, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bayilerimiz aracılığı ile yurt çapında yaygın hale getirilmiştir.

Denizcilik sektöründe T.C Ulaştırma Bakanlığı’nın deniz seferi yapan ticari yatlara ve balıkçı teknelerine zorunlu hale getirdiği İ-AİS TRANSPONDER cihazının Muğla bayiliği alınmıştır.