fbpx

Alanya Havuz Kimyasalları

Alanya havuz kimyasalları ile sizler de havuzlarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm kimyasal çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Firmamız, siz müşterileri için yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile üretim yapar. Bunun yanında havuz kimyasalı üretiminde son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile çalışır. Kaliteden ödün vermeden sizlere yardımcı olur ve aynı zamanda sektör bazında en uygun fiyat aralıkları ile çözüm sunar. Sizler de havuz kimyasalları ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere hızlı ve kaliteli çözümlerimiz ile yardımcı olalım.

Havuz kimyasalları ürünlerimizi incelemek için https://sinadakimya.com.tr/izmir-havuz-kimyasallari/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz

Havuz Kimyasalları Nelerdir?

Havuzların hijyen ve dezenfekte çalışmalarında büyük bir öneme sahip olan havuz kimyasalları, özellikle insan etkileşiminin çok sık olduğu alanlarda kullanılır. İnsan sağlığı için tehdit oluşturacak etkenlerin ortadan kaldırılması adına bu kimyasallar ile havuzları belirli periyotlarda temizlemek doğru olur. Bu yüzden havuzlarda düzenli ve doğru bir bakım için havuz kimyasalları göz ardı edilmemesi gereken temizlik ve hijyen ürünleridir. Peki, havuz kimyasalları nelerdir? daha yakından bakalım.

 • Toz pH düşürücü
 • Sıvı pH düşürücü
 • Havuz parlatıcı kimyasallar
 • Çöktürücü (topaklayıcı) havuz kimyasalları
 • Havuz kış bakım kimyasalı
 • Yüzey ve filtre temizleyici havuz kimyasalı
 • Ayak dezenfektanı
 • Havuz klor kullanımı

Havuz kimyasalları, sahip oldukları özellikleri ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bir havuzda olması gereken hijyen adına önemli bir konumda yer alan bu kimyasallar, Sağlık Bakanlığı tarafından belirtilen kriterlere göre havuzlara uygulanır. Havuzların dezenfekte işlemlerinde çok sık kullanılan bu kimyasallar, mikrop ve zararlı bakterileri kısa sürede ortadan kaldırır. Bu sayede havuzlar insan sağlığını tehdit edebilecek hastalıklardan arındırılmış olur.

Havuz Kimyasalları Kullanım Alanları

Havuz kimyasalları özel olarak üretilen ve bunun yanında havuzlarda gerekli olan hijyeni sağlayan ürünlerdir. Özellikleri ve sunduğu faydalar ile yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu nedenle pek çok farklı alanda kullanıldıklarını ve sağlık açısından tehdit unsuru oluşturan etkenleri ortadan kaldırdıklarını söylemek doğru olur. Buna göre havuz kimyasallarının en çok kullanıldığı alanlar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Oteller
 • Villalar
 • Aqua parklar
 • Yüzme tesisleri
 • Site ya da konutlar

Havuz Kimyasallarında Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Çözümler

Havuz kimyasalları üretiminde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, Alanya bölgesinde hizmet vermekte ve sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Sizler de uzman bir ekip ile yapılan üretimlerin yanı sıra kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz havuz kimyasalları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler ile sizlere yardımcı olan firmamız, sektör genelinde en ucuz fiyatlar ile sizleri ağırlar. Bu nedenle kaliteli hizmet ve uygun fiyat için uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile üretim yapan firmamıza gelin ve sizlere ayrıcalıklı hizmetlerimizden bir an önce yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir