fbpx

Astral fluidra Havuz Malzemeleri

Havuzlar; olimpik havuz ya da yüzme havuzu gibi farklı kullanım amaçlarına göre çeşitli olabilir. Ancak havuzların kullanım amacı değişmeksizin havuz kullanımının temel gerekliliği temizlik ve bakımdır. Havuzun hijyenik olup olması aynı oranda insan sağlığını doğrudan etkiler. Bu nedenle de havuzların bakımlı ve temiz şekilde kullanılmasını amaçlayan birçok malzeme kullanılmalıdır.

Astral fluidra havuz malzemeleri, havuzların bakımlı, hijyenik ve sağlıklı olması için önemli malzemelerdir. Astral fluidra havuz malzemeleri içinde kalite düzeyi yüksek malzemler ekonomik fiyat aralıklarında bulunabilir.

Online olarak da satış yapan Astral markası, kendi adı altında bakımlı ve hijyenik havuzlar için gerekli olan havuz filtreleri, sirkülasyon pompaları, kimyasal bakım ve temizlik ürünleri, havuzlar için kenar ürünleri, aydınlatma, filtrasyon üniteleri, kaplama malzemeleri, su arıtma ürünleri ve merdiven gibi birçok ürün yelpazesi sunar.

Astral Fluidra Havuz Ürünleri

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Astral Fluidra markası altında havuz için gerekli olan tüm malzemeler bulunabilir.Havuzlar için olmazsa olmaz Astral Fluidra havuz malzemeleri;

Havuz Pompaları

Havuz pompaları, havuzlar için olmazsa olmaz gerekliliktir. Suyun havuz içinden toplanıp filtreye gönderilmesi pompa ile sağlanır. Havuzun temizliği için önemlidir.

Havuz Filtreleri

Havuz filtreleri sayesinde havuz içinde gözle görülen ya da görülmeyen tüm toz ve kirler havuz içinden temizlenir. Pompa ile toplanan su, filtreden geçirilir ve tozlar filtrede kalarak temiz su havuza devir daim edilir.

Havuz Isıtma Sistemleri

Havuzun sıcaklık değerleirnin uygun olması için ısıtma sistemleri kullanılır. Suya dayanıklı ve uzun ömürlü ısıtma sistemleri, Astral Fluidra markasının dayanıklı ürünleri arasındadır.

Havuz Bakım ve Temizlik Kimyasalları

Havuz suyunun insan sağlığını tehdit edici hale gelmemesi için düzenli bakım ve temizliği sağlayan kimyasallardır. Bu kimyasallar ile havuz suyu dezenfekte edilir, klorlanır, şoklanır hatta pH değeri insan sağlığına uygun değerde dengede tutulur.

Led Havuz Aydınlatma Lambaları

Aydınlatma lambaları, havuzlarda hem şık bir görüntü hem de geceleri aydınlatma sağlayarak işlevsellik sağlar. Parlak ve yeterli havuz aydınlatma sistemleri, hem ticari hem de özel havuzlar için gerekli bir ihtiyaçtır.

Havuz Merdivenleri

Havuz emrdivenleri, havuzlar için fonksiyonel ürünlerdir. Havuza inişi, havuzdan çıkışı sağlar. Aynı zamanda estetik görünümü ile havuzlara şıklık katar. Ticari ve özel havuzlar için olmazsa olmaz bir malzemedir. En az 2 basamaklı yapılabilen havuz merdivenleri, 5 basamağa kadar özel olarak üretilebilir. Havuzun özelliklerine göre havuz merdivenleri üretilirken eğimli de üretilebilmektedir.

Havuzların hem kullanışlı hem de estetik hale getirilmesi için havuz malzemelerine ihtiyaç duyulur. Havuz malzemelerinin üretimi ve kullanımı havuzların ölçü, şekil ve kullanım amacı gibi özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Astral Fluidra havuz malzemeleri, her havuza ve tüm havuz özelliklerine uyum sağlayabilen kullanışlı ve aynı zamanda estetik malzemelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir